You are currently viewing PAVYDAS

PAVYDAS

Kitų pavydas - ar turėtume "susimažinti"?

Jeigu susiduriate su pavydu – tikiu, kad esate iš tiesų labai gabus žmogus. Jūs labiausiai išsiskiriate iš aplinkos tiesiog savo požiūriu į gyvenimą, pasitikėjimu savimi, drąsa, didelėmis ambicijomis ir tikėjimu, kad daug ką galite kurti gyvenime savo jėgomis.

Dauguma žmonių jūsų stipriame charakteryje mato tai, ko jie patys neturi, nors labai norėtų būti kaip jūs. Bailūs ir menki žmonės dažnu atveju bijo kitų drąsos, meilės sau, aukštos savivertės ir savarankiško mąstymo bei pasirinkimų.

Negatyvūs ir nelaimingi žmonės labai nemėgsta pozityvių ir vidumi laimingų aplinkinių. Neištverdami savo skausmo, jie geriau pasijaučia žemindami ar pašiepdami kitus. Te niekas neįsižeidžia alegorija, bet avys bijo liūtų ir jaučiasi saugūs tik grupėje. Pasitikėjimas savimi, kylantis iš vidaus, jiems yra per aukšta suvokimo ir egzistencijos dimensija.

Klausiate, ką jums daryti, kai kiti pavydi? Nieko jums savyje nereikia keisti. Atminkite, kad geras ir laimingas žmogus niekada nesieks atimti kito laimės ar sumenkinti jo talentų, pelnytų laimėjimų ir sėkmės. Niekada nebandykite susimažinti ar supaprastinti save, kad kiti pasijustų geriau. Jūs nesate atsakingi už kitų žmonių emocijas ir gyvenimo pasirinkimus. Čia jų kelias augti, o jūs turite savąjį: kurti, skleistis, mokytis, patirti ir tobulėti.

Jūsų augimas prasideda nuo gebėjimo suprasti šiuos dalykus, nuo savęs stiprinimo bei žinojimo, kad viskas su jumis yra gerai. Be to, tokios situacijos yra galimybė mokytis atjausti kito skausmą, nors ir neprisirišti. Atpažinkite kontrastus aplinkoje ir kantriai tyrinėkite gyvenimą tampant tuo, kas esate iš tikrųjų. Stiprybės jums.