Sveiki, esu Aušra Kolbergytė 🙂

Panašu, kad į šį pasaulį atkeliavau daug mokytis, patirti ir transformuoti save vis į kažką naujo. To pagrindu taip pat kryptingai vystėsi ir mano asmeninis bei profesinis augimas: esu saviugdos tyrėja ir praktikė, socialinių mokslų daktarė, edukologė, socialinio darbo magistrė, akademinių mokymų lektorė, sertifikuota koučingo specialistė, terapinių metaforinių-asociatyvinių metodų, teta-gydymo, hatha jogos, kitų meditacijų ir terapijos rūšių praktikė.

Kiek pamenu save, mane visada domino saviugda ir žinios apie patį žmogų: kas jis yra, kokie procesai vyksta jo viduje, kas jam yra svarbu, kaip įgauna energijos veikti, kokios jo galios ir kaip gali plėstis jo sąmonė. Man atrodo, kad žmoguje slypi neaprėpiama galybė neiššifruotos informacijos, kūrybinio potencialo, minties jėgos, intuityvios galios ir kitų neįtikėtinų resursų, kuriuos atskleidus ar išsiugdžius galima pasiekti užsibrėžtus tikslus ir susikurti pilnavertį gyvenimą – kupiną gausos ir vidinės harmonijos.

Visgi, gyvenimiška patirtis parodė, kad nepakanka optimistinio požiūrio į realybę, ypač tais momentais, kai ne viskas klostosi taip, kaip svajoji, esi suplanavęs ar norėtum. Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo gyvenimo iššūkių, išbandymų, nesėkmių, netekčių ar krizių. Mes mažai buvome mokomi kaip suprasti save ir padėti sau tais sunkiais laikotarpiais, kada, atrodo, būna visko „per daug“. Dėka to, mano dėmesys vis labiau telkėsi ties asmenybę transformuojančia saviugda, kuri ženkliai keičia turėtą pasaulėžiūrą, tolesnį gyvenimo kelią ir ateities pasirinkimus.

Esu Aušra Kolbergytė