You are currently viewing ATEITIES TU

ATEITIES TU

Nežinai, ką daryti, ir pergyveni dėl ateities?

Ar šiuo metu išgyveni kokius nors nepatogius gyvenimo laikotarpius ir pergyveni dėl ateities? Galbūt esi pastrigęs nesvarumo ar nežinomybės būsenoje, kai nėra į ką įsikabinti, galbūt esi įsivėlęs į kasdienybę ir dvasią žlugdančią rutiną, galbūt esi pasirinkimų kryžkelėje ar perkratai savo praeities šešėlius, tikėdamasis susikurti daugiau pilnatvės suteikiantį rytojų?

Ką jauti, kur esi, kaip save matai ir kur nori nueiti?

Dažnai mes, ieškodami atsakymų, skaitome knygas, lankomės seminaruose, konsultuojamės su įvairaus plauko specialistais ar tiesiog neformaliai teiraujamės patarimų iš šalia supančios artimiausios aplinkos žmonių.

Žinai ką? Pabandyk paeksperimentuoti su savimi: įsivaizduok save iš ateities perspektyvos – na tarkim po kokių 10 metų ar daugiau – kaip manai, ką tavo Ateities Aš tau pasakytų, patartų ir kur nukreiptų? Įsivaizduok, kad būtent jis yra tavo Guru – na tas #Mokytojas, kuris viską žino ir turi neišsemiamus klodus patirties bei išminties!

Paimk tušinuką ir visą kilusių idėjų srautą tiesiog greitai išrašyk ant lapo. Pasistenk nieko logiškai negalvoti , nevertinti ir prie nieko neprisirišti. Tiesiog įsijausk į savo Ateities Aš ir ką gi jis tau pasakytų???

Ateities TU

– Ar tai, dėl ko pergyveni šią minutę, yra tikrai taip svarbu ir išliks reikšminga likusiu gyvenimo laikotarpiu?

– Kur net neabejodamas turėtum nueiti, atmetus visus „o, bet ir tačiau”?

– Ką norėtum patirti, išgyventi, įveikti, sukurti, suprasti, kad jau net ir nebesvarbu, kas ką besakys ar kiek gyventi beliko?

– Kokių pasirinkimų net nesvarstytum, nes tai prieštarauja tavo vidui?

– Už ką esi atsakingas tu, o už ką visgi yra atsakingi kiti žmonės?

– Kam norėtum dedikuoti savo energiją, kad jaustumeisi kuriantis prasmę pirmiausia sau?

– Kaip tos dabar tau rūpestį ar nerimą keliančios aplinkybės, žmonės ar daiktai tave papildys po dešimtmečio? Kas bus iš to?

– Ar yra kažkas, kas tave taip įkvėpia, kad… nu niekaip negali to nedaryti?

– Ko turėtum atsisakyti dabar ar palaipsniui, kad širdis būtų pilna džiaugsmo, o vidus ramus?

– Ko turėtum imtis ir kokius sprendimus priimti, kad taptum lygiaverčiu kompanionu tau kalbančiam Guru / savo Ateities Aš?

Atsisėsk, užsimerk, kelis kartus įkvėpk-iškvėpk ir susitelk į pajautimą. Ką tu išgirstum iš savo Ateities Aš, kuriuo tu didžiuojiesi, jį gerbi, jauti jam padėką už tai, kad jis tavęs neapleido ir paskatino tave šiandien eiti ta kryptimi. Bet taip sąžiningai. Viską išjausk, išgirsk, užuosk, paliesk ir pamatyk. Kokį norėtum save pamatyti po dešimtmečio ar visiškai senulį..? Išgirsk ne tik tą Guru, bet ir savo Širdį. Nes tai yra viena ir tas pats.