You are currently viewing NEATIDĖLIOTI GYVENIMO

NEATIDĖLIOTI GYVENIMO

Neatidėlioti gyvenimo

Kartais užstringame nesibaigiančiose problemose ir iššūkiuose, kurie, atrodo, niekada nesibaigs. Apleidžiame save, sakydami, kad šiuo metu mūsų poreikiai yra paskutinėje vietoje – jiems patenkinti dar neatėjo laikas, juk yra svarbesnių dalykų negu mes. Taip atidedame gyvenimą, nekalbant apie džiaugsmą ir pilnatvę jame. Taip slenka savaitės, mėnesiai, metai…  Nejučia kūnas nuvargsta, šypsena sustingsta, o žvilgsnis apsiblausia. Kiek ilgai tame būsi?

Kad ir kokį sunkų gyvenimo tarpsnį patiri, suprask, kad gyvybiškai svarbu rasti bent mažų dalykų, kurie kuria asmeninę laimę. Kas tau svarbu? Kas tave ramina ar įkvėpia? Kas pripildo širdį džiaugsmu? Kas paskatina nusišypsoti? Nepriklausomai nuo nepalankių užsitęsusių aplinkybių, turi rasti būdų atsisukti į save. Neatidėliok gyvenimo. #Kurk #laimę #kasdien. Tai gali būti visai maži dalykai: karšta vonia, pasivaikščiojimas prieš miegą, piešimas ar darbas garaže…

Kasdien sąmoningai rūpindamiesi savimi ir darydami kažką gero tik dėl savęs, mes susigrąžiname asmeninę #galią kurti gyvenimo džiaugsmą, kurio negali iš mūsų niekas atimti. Jeigu neturi galimybės keisti nepalankių aplinkybių, bent trumpam nukreipk dėmesį nuo rūpesčių į pozityvią veiklą, grožį, buvimą gamtoje. Kurk autentišką ryšį su savimi ir kitais. Suteik teigiamą prasmę patirčiai, kurią išgyveni – juk tu per tai augi, kažko išmoksti, geriau pažįsti žmones ir save?

Ir nenustok tikėti. Kartais reikia tiesiog paleisti kontrolę ir perleisti energijas per save: nesipriešinti, leisti pačioms energijoms natūraliai transformuotis kūne leidžiant joms būti. Taip išsilaisvinsi vidumi nepaisant išorinių veiksnių… ir atsiras erdvės stebuklams įvykti. Nes jie egzistuoja. Leisk sau patikėti, kad yra stebuklai ar išeitis, kurie yra už tavo suvokimo ribų. Pasitikėk procesu, nes viskas turi prasmę ir laiką veikti.